Kaş Kalıcı Makyaj

Kaş Kalıcı Makyaj


Kaş kalıcı makyaj uygulaması seyrelmiş veya dökülmüş olan kaşlarınızı daha gür gösterebilir, bozuk kaş şeklinizi, kaş vurgulaması yaparak güzel bir görünüm sağlayabilir. Bu yöntemle kaş yoğunluğunuzu artırabilir veya çeşitli nedenlerle kaşı tamamen dökülmüş kişilere kaş yapılabilir.

Kalıcı makyaj yöntemi sayesinde hiç kaşı olmayan kişilere kaş kılı görünümü verilerek gerçek kaş görüntüsü sağlanabilir. Yüz ifademizi net bir şekilde belirtmemizi sağlayan kaşlar, kalıcı makyaj sayesinde muhteşem bir görünüme kavuşur. Kalıcı makyaj konusunda profesyonel deneyime ve kalıcı makyaj sertifikasına sahip salonumuzla iletişime geçip sizler de kalıcı makyaj kaş kontur avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kaş ve eye liner uygulama sonrasında kalıcı makyajın yapıldığı ilk gün ve onu takip eden birkaç gün süreyle renk çok koyu görünür. Bu geçici bir durumdur ve kalıcı makyajın başarılı olmadığını düşündürebilir.Kalıcı makyajın cilt içinde tam olarak olgunlaşması iki hafta kadar sürer. 15 gün ile 1 ay arasında bir süre içinde renk istenilen haline kavuşur.


İletişim